تماس با ما

تماس باما

ارسال پیام به شرکت

ساخت ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی پیشرفته و دانش‌بنیان، صنعتی زیربنایی است که وضعیت آن در هر کشوری، یکی از شاخص‌های مهم توسعه‌یافتگی صنعتی و تولیدی آن است. لذا توسعه صنعتی کشورها جز با برنامه‌ریزی ویژه و سرمایه‌گذاری جدی در راستای تقویت توانمندی‌های بومی در صنعت مهم و پایه ماشین‌سازی پیشرفته ممکن نخواهد بود.
بررسی صنعت ماشین‌سازی کشور حاکی از این است که این صنعت علی‌رغم داشتن ظرفیت‌های انسانی بالا و فرصت‌های صنعتی و بازار مناسب در داخل و منطقه، در حال حاضر به دلایل مختلف توان رقابت با رقبای خارجی را ندارد. یکی از مهم‌ترین موانع رشد شرکت‌های فعال در حوزه ساخت ماشین‌آلات صنعتی، عدم توفیق در بازاریابی و فروش محصولات و همچنین نداشتن ابزارهای مالی مناسب برای رقابت با ماشین‌آلات وارداتی است.

ارسال پیام به شرکت

شما میتوانید جهت ارتباط باما و بخش های مختلف شرکت فرم زیر را تکمیل نمایید. پیام شما ثبت خواهد شد و در اولین زمان ممکن توسط واحد مربوطه بررسی و در دست اقدام قرار خواهد گرفت.

مکان شرکت

مشهد، بلوار توس، توس 10، انتهای خیابان کارگر، شرکت صنایع پیشرفته رضوی کد پستی : 9197813167

تماس باما:

+98 05131911000

ایمیل:

info@razavihti.com support@razavihti.com

شرکت صنایع پیشرفته رضوی در تکاپوی شناخت و تحلیل فناوری‌های رو به رشد و برنامه‌ریزی برای انتقال دانش و کاربرد این فن‌آوری‌ها و تجاری‌سازی آن‌هاست.

ارتباط باما

آدرس: مشهد، بلوار توس، توس ۱۰، شرکت صنایع پیشرفته رضوی

تمامی حقوق متعلق به شرکت صنایع پیشرفته رضوی می باشد © کپی رایت ۱۴۰۰