Skip to content

رئیس پارک خراسان از نمایشگاه دستاوردهای فناورانه و دانش‌بنیان آستان قدس رضوی بازدید کرد

رئیس پارک علم و فناوری خراسان و هیئت همراه، صبح امروز ۷ تیرماه از نمایشگاه دستاوردهای فناورانه و دانش‌بنیان آستان قدس رضوی بازدید کرد و بر همکاری و توسعه اکوسیستم نوآوری و فناوری استان به منظور هم افزایی هرچه بیشتر شرکت های فناور استان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پیشرفته رضوی به نقل از  پارک علم و فناوری خراسان؛ دکتر رضا قنبری رئیس پارک علم و فناوری خراسان به اتفاقی جمعی از مدیران این پارک از نمایشگاه دستاوردهای فناورانه و دانش‌بنیان آستان قدس رضوی که به همت صنایع پیشرفته رضوی و بنیاد موقوفات آستان قدس برپا شده بود بازدید کردند.

دکتر رضا قنبری در حاشیه این بازدید، محصولات و دستاوردهای این شرکت ها را به دقت مورد بررسی قرار داد و درخصوص رشد و ایشان را به همکاری با شرکت های فناور و دانش بنیان همتای خود تشویق کرد.

رئیس پارک علم و فناوری خراسان همچنین به راه اندازی پردیس مشترک پارک خراسان و استان قدس رضوی اشاره کرد و این مهم را بستری برای توسعه و تبادل دانش، با هدف کمک به رشد اکوسیستم فناوری استان دانست و تکرار این مدل همکاری در سایر حوزه ها را نیز مدنظر قرار داد.

مهندس داود تفضلی، معاون توسعه فناوری پارک خراسان، مهندس سید موسی سیادتی، مدیر پردیس فناوری جامع، دکتر اسلامی، مدیر مرکز رشد کشاورزی و مهندس فریده برقی، مسئول روابط عمومی این پارک و همچنین دکتر مسعود ملایی، هاشم ابادی، حسینی و موسوی، از مسئولین آستان قدس رضوی بودند که رئیس پارک خراسان را در این بازدید همراهی کردند.

در ابتدا دکتر مسعود ملایی، معاون تجهیزات صنعتی و مواد پیشرفته شرکت صنایع پیشرفته رضوی به معرفی جامع این سازمان و شرکت های فناور و دانش بنیان آستان قدس پرداخت.

ملایی ماموریت های شرکت صنایع پیشرفته رضوی را از جمله پروژه هولدینگ فضایی، نگاه دانش بنیانی به موضوع و فرهنگ جمعیت، پروژه بازرسی حرم مطهر رضوی و نیزپروژه اقتصاد دیجیتال مطرح کرد.

شایان ذکر است دستاورد شرکت های حوزه داروسازی، تجهیزات پزشکی، محصولات غذایی و دارویی، کشاورزی، فرهنگی و اسباب بازی و صنایعی چون مبدل های حرارتی، پهپاد و … مورد بازدید مسئولین پارک علم و فناوری خراسان قرار گرفت.

لینک خبر

اشتراک گذاری: