Skip to content

درباره ما

شرکت صنایع پیشرفته رضوی در تکاپوی شناخت و تحلیل فناوری‌های رو به رشد و برنامه‌ریزی برای انتقال دانش و کاربرد این فن‌آوری‌ها و تجاری‌سازی آن‌هاست.

درباره ما بیشتر بدانید

شرکت صنایع پیشرفته رضوی

شركت صنايع پيشرفته رضوي به‌عنوان یکی از شرکت‌های تابعه بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی به لطف خدا  و نیز با عنایات ویژه حضرت علي‌بن‌موسي‌الرضا(ع) به‌منظور تسهيل بهره‌برداري از توانمندي‌هاي شركت‌هاي دانش‌بنيان يا نخبگان جواني تأسیس و دایر شده است كه داراي نمونه محصول آماده به همراه طرح كسب و كار منسجم بوده و به منظور توسعه توليد و يا ورود به عرصه توليد صنعتي محصول يا محصولاتشان، نيازمند مشاركت فعال در حوزه‌هاي مالي، مديريتي و بازارسازي هستند.

این شرکت از شرکت‌های تابعه بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی است و در کنار 7 شرکت دیگر در دسته کسب و کارهای نوین مجموعه این بنیاد به دنبال بهره‌ورسازی موقوفات آستان قدس رضوی است.  جذب سرمايه يا مشاركت با ساير شركت ها؛ در احداث خطوط توليد، تجاري سازي و فروش تجهيزات پيشرفته، فناوري هاي نوين و نوظهور در حوزه هاي تجهيزات الكترونيكي پيشرفته، تجهيزات پزشكي، ماشين آلات صنعتي پيشرفته، تجهيزات ارتباطي پيشرفته و هم چنين مواد پيشرفته است رسالت و مٔموریت اصلی این شرکت است.

شرکت صنایع پیشرفته رضوی 
 پیشرو 
 پیشتازنده 
 حامی 
 فناوری‌های نوین و نوظهور

توسعه تولید محصولات دانش بنیان، از طریق استفاده از ابزار های مالی، اقتصادی وحقوقی، تدوین فرایند های ارزشگذاری دارایی های مشهود و نامشهود، تامین مالی و جذب سرمایه‌گذاری  و همچنین ارتقای برندینگ و  توسعه بازار شرکت های مورد مشارکت در ساختار شرکت هدف اصلی سرمایه‌گذاری این شرکت است.

1 +
طرح برسی شده
1 +
طرح سرمایه گزاری شده
1 +
میلیارد تومان میزان سرمایه‌گذاری
0
طرح شکست خورده
همکاران ما

شرکت های فناورانه همکار

simorgh
Untitled-1 copy
Untitled-1 copy copy
Untitled-1 copy copy (1)
Untitled-1 copy copy (2)
درباره ما بیشتر بدانید

چشم انداز و اهداف شرکت

هدف اصلي شركت صنايع پيشرفته رضوي، تسهيل بهره‌برداري از توانمندي‌هاي شركت‌هاي دانش‌بنيان يا نخبگان جواني است كه داراي نمونه محصول آماده به همراه طرح كسب و كار منسجم بوده و به منظور توسعه توليد و يا ورود به عرصه توليد صنعتي محصول يا محصولات‌شان، نيازمند مشاركت فعال در حوزه‌هاي مالي، مديريتي و بازارسازي هستند. چشم‌انداز این شرکت این است که پیشرو، پیشران و الهام بخش در صنایع پیشرفته در راستای تحقق تمدن نوین اسلامی و استقلال کشورمان باشد. 

مأموریت این شرکت، مدیریت، سرمایه‌گذاری، تولید، تجاری‌سازی، توسعه، بازرگانی و ارائه خدمات نو‌آورانه؛ از طریق بسیج منابع و فرآهم‌آوری ملزومات، در حوزه صنایع پیشرفته با رویکرد اقتصادی و توجه به تقویت توان زیرساختی و تبدیل تهدیدها به فرصت‌ها در شرایط جنگ اقتصادی متاثر از بیانیه گام دوم انقلاب است.

اعضای شرکت

مسئولین و اعضای شرکت صنایع پیشرفته رضوی

دکتر مجتبی بهنام تقدّسی

مدیرعامل شرکت

دکتر مجتبی دلیری

معاون تجهیزات پزشکی و الکترونیک

مهندس احسان سابقی‌نیا

معاون سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی

دکتر مصطفی شادمان

معاون اداری و مالی

دکتر مسعود ملّایی

معاون تجهیزات صنعتی و مواد پیشرفته

سید مصطفی حسینی

مدیر اداری

مهندس حمید حیدری‌زاد

مدیر سرمایه‌گذاری و مشارکت

مهندس کیانا باانصاف

مدیر تجهیزات پزشکی

همین الآن عضو شوید!

از آخرین اخبار ما مطلع شوید

جدید ترین اخبار در حوزه ی ورود آستان قدس رضوی به حمایت از فناوران و طرح های دانش بنیان را ازاین طریق دنبال کنید.