Skip to content

درباره ما

تیم شرکت صنایع پیشرفته رضوی در تکاپوی شناخت و تحلیل فناوری‌های رو به رشد و برنامه‌ریزی برای انتقال دانش و کاربرد این فن‌آوری‌ها و تجاری‌سازی آن‌هاست.

درباره ما بیشتر بدانید

شرکت صنایع پیشرفته رضوی

شركت صنايع پيشرفته رضوي به‌عنوان یکی از شرکت‌های تابعه بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی به لطف خدا  و نیز با عنایات ویژه حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) به‌منظور تسهيل بهره‌برداری از توانمندی‌های شركت‌های دانش‌بنيان يا نخبگان جواني تأسیس و دایر شده است كه دارای نمونه محصول آماده به همراه طرح كسب و كار منسجم بوده و به منظور توسعه توليد و يا ورود به عرصه توليد صنعتي محصول يا محصولاتشان، نيازمند مشاركت فعال در حوزه‌های مالی، مديريتی و بازارسازی هستند.

این شرکت از شرکت‌های تابعه بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی است و در کنار 7 شرکت دیگر در دسته کسب و کارهای نوین مجموعه این بنیاد به دنبال بهره‌ورسازی موقوفات آستان قدس رضوی است.  جذب سرمايه يا مشاركت با ساير شركت ها؛ در احداث خطوط توليد، تجاری سازی و فروش تجهيزات پيشرفته، فناوری‌های نوين و نوظهور در حوزه های تجهيزات الكترونيكی پيشرفته، تجهيزات پزشكی، ماشين آلات صنعتی پيشرفته، تجهيزات ارتباطی پيشرفته و هم چنين مواد پيشرفته است رسالت و ماموریت اصلی این شرکت است.

شرکت صنایع پیشرفته رضوی 
 پیشرو 
 پیشتازنده 
 حامی 
 فناوری‌های نوین و نوظهور

توسعه تولید محصولات دانش بنیان، از طریق استفاده از ابزارهای مالی، اقتصادی وحقوقی، تدوین فرآیندهای ارزش‌گذاری دارایی‌های مشهود و نامشهود، تامین مالی و جذب سرمایه‌گذاری  و همچنین ارتقای برندینگ و  توسعه بازار شرکت‌های مورد مشارکت در ساختار شرکت هدف اصلی سرمایه‌گذاری این شرکت است.

1 +
طرح بررسی شده
1 +
طرح سرمایه‌گذاری شده
1 +
میلیارد ریال میزان سرمایه‌گذاری
0
طرح شکست خورده
پرتفوی شرکت صنایع پیشرفته رضوی

از شرکت‌های فناورانه و دانش‌بنیان با هدف تولید، تجاری‌سازی و فروش تجهیزات پیشرفته، فناوری‌های نوین و نوظهور حمایت می‌گردد.

Group 22
Group 23
logo
Mask Group
Group 25
Group 104
Group 99
Group 103
Group 100
pooyak logo
Khishsakhtar 01
کیهان
درباره ما بیشتر بدانید

چشم انداز و اهداف شرکت

هدف اصلی شركت صنايع پيشرفته رضوی، تسهيل بهره‌برداری از توانمنديی‌های شركت‌های دانش‌بنيان يا نخبگان جوانی است كه دارای نمونه محصول آماده به همراه طرح كسب و كار منسجم بوده و به منظور توسعه توليد و يا ورود به عرصه توليد صنعتی محصول يا محصولات‌شان، نيازمند مشاركت فعال در حوزه‌های مالی، مديريتی و بازارسازی هستند. چشم‌انداز این شرکت این است که پیشرو، پیشران و الهام بخش در صنایع پیشرفته در راستای تحقق تمدن نوین اسلامی و استقلال کشورمان باشد. 

مأموریت این شرکت، مدیریت، سرمایه‌گذاری، تولید، تجاری‌سازی، توسعه، بازرگانی و ارائه خدمات نو‌آورانه؛ از طریق بسیج منابع و فرآهم‌آوری ملزومات، در حوزه صنایع پیشرفته با رویکرد اقتصادی و توجه به تقویت توان زیرساختی و تبدیل تهدیدها به فرصت‌ها در شرایط جنگ اقتصادی متاثر از بیانیه گام دوم انقلاب است.

مدیران در شرکت صنایع پیشرفته رضوی

دکتر مجتبی بهنام تقدّسی

مدیرعامل شرکت

دکتر مجتبی دلیری

معاون تجهیزات پزشکی و الکترونیک

مهندس احسان سابقی‌نیا

معاون سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی

دکتر رضا کامرانی‌فرد

معاون اداری و مالی

دکتر مسعود ملّایی

معاون تجهیزات صنعتی و مواد پیشرفته

مهندس حمید حیدری‌زاد

مدیر سرمایه‌گذاری و مشارکت

مهندس کیانا باانصاف

مدیر برنامه‌ریزی و تامین مالی

همین الآن عضو شوید!

از آخرین اخبار ما مطلع شوید

جدید ترین اخبار در حوزه ی ورود آستان قدس رضوی به حمایت از فناوران و طرح های دانش بنیان را ازاین طریق دنبال کنید.