Skip to content

کمک به حل چالش‌های حوزه اقتصاد دانش بنیان

رئیس کمیته اقتصاد دیجیتال در سلامت دومین رویداد دعوت؛ فناوری‌های حوزه سلامت و درمان، یکی از اهداف برگزاری این رویداد را کمک به حل چالش‌های حوزه اقتصاد دانش بنیان دانست.

دکتر ابراهیم دانشی فر در گفتگو با روابط عمومی شرکت صنایع پیشرفته رضوی، با بیان اینکه دومین رویداد دعوت درگاه عرضه و تقاضای محصولات و خدمات دانش‌بنیانی است، گفت: این رویداد همچنین خدمتی به شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان است تا علاوه‌بر معرفی طرح‌های خود، از فرصت‌های جذب سرمایه، عقد قراردادهای فروش، دریافت حمایت برای تولید و توسعه محصول، رفع برخی از موانع تولید و همچنین نقد و ارزیابی تخصصی طرح‌ها توسط متخصصان این امر استفاده کنند.

وی با بیان اینکه این دوره با حضور شرکت های دانش بنیان تدارک دیده شده است، ابراز کرد: هدف اصلی از برگزاری این رویداد این است که کمک کنیم چالش بزرگ برای یافتن بازار و سرمایه‌گذاری که در حوزه اقتصاد دانش بنیان وجود دارد را به اندازه توان خودمان حل کنیم.

گذر از اقتصاد سنتی به سمت اقتصاد دانش‌بنیان

دانشی‌فر تصریح کرد: کشور ما دارای اقتصاد سنتی است و گذار از اقتصاد سنتی به سمت اقتصاد دانش‌بنیان‌محور نیازمند اقدامات مختلفی است که در این رویداد ما به دنبال سرمایه‌گذاری و جذب سرمایه برای ایده‌ها و طرح‌های دانش بنیان هستیم.

وی ادامه داد: یکی از موضوعات مهم اقتصاد دیجیتال است که امیدواریم با تلاش‌های برگزارکنندگان این رویداد بخشی از ایده‌ها و طرح‌های خوب را مورد پوشش خود قرار دهیم.

رئیس کمیته اقتصاد دیجیتال در سلامت دومین رویداد دعوت به دستاوردهای برگزاری رویداد دعوت اشاره و تصریح کرد: با اجرای این رویداد تریبون شرکت‌های دانش‌بنیان می‌شویم و از سوی دیگر، در مرحله بعد در این حوزه سرمایه‌گذاری خواهیم کرد.

او ادامه داد: این رویداد ویژگی منحصر به فردی دارد و آن این است که رسالت آن صرفا ارائه نیست، چراکه هم اصالتاً ما به عنوان برگزارکننده رویداد سرمایه‌گذار نیز هستیم و همچنین بازار درخور توجهی را در اختیار داریم.

اشتراک گذاری: